איך הופכים כל פרויקט של עיצוב פנים,

למקור כניסה לפרויקטים חדשים ויותר כסף?

צילום פרויקטים 360

הבעיה העיקרית של מעצבי פנים, היא שהם מוכשרים בטירוף בלעצב בתים,
אבל לא בלשתף את זה בדיגיטל!

אתם משקיעים כל כך הרבה זמן, מחשבה, אנרגיה, יצירתיות, השראה בעיצוב בתים מושלמים ללקוחות שלכם, ובסוף אתם מעלים רק איזה פוסט עם תמונה שצילמתם בסמארטפון לפייסבוק שלכם?

אתם מפסידים כל כך הרבה אפשרויות תוכן מכל פרויקט!

והכי גרוע: מפסידים על כך הרבה לקוחות ולא מבדלים את עצמכם מכל השאר!

הכירו את השירות החדש
והמיוחד שלנו בזום 18 סטודיו!

צילום פרויקטים 360
חבילת תוכן מכל פרויקט!

סיימתם פרויקט עם לקוח?

מעולה, כאן אנחנו נכנסים לתמונה!

אנחנו מגיעים יחד איתכם לבית הלקוח, אתם מתחילים לספר לנו את הסיפורים מאחורי המחשבה, אנחנו מצלמים סטילס ווידאו, ובסוף שולחים לכם חבילת תוכן מטורפת שתשמש אתכם לפחות חודשיים קדימה!

מה מיוחד בשירות?

צילום ייחודי חווייתי

התמונות שנצלם, לצד הסרטונים שניקח, ימחישו בצורה מושלמת את הערך של הפרויקט ויעבירו את החוויה לקהל שלכם בלי מילים!

תוכן שיספר את הסיפור שלכם

הפרויקטים שלכם הם ה-DNA שלכם ושל העסק, הם משקפים אתכם בצורה הכי טובה ואתם יודעים את זה.
אתם לא צריכים להרבות במילים כשהלקוח רואה מה אתם עושים, אתם לא צריכים לשכנע ולמכור, הלקוח פשוט קונה. רק תהיו עקביים בלהראות את זה לעולם ולהוציא מכל פרויקט את המקסימום!

חבילת תוכן שיווקי לדיגיטל

מה שחשוב הוא שבסוף, תוך זמן מאוד קצר, אתם יוצאים עם כל כך הרבה תוכן ורעיונות לפוסטים וסטוריז בפייסבוק ובאינסטגרם, ואפילו סרטוני רילס וטיקטוק! והכל בחבילה אחת מפוצצת השראה!

לא צריך לשבור את הראש יותר

אין דבר כזה יותר שאין לכם רעיונות לפוסטים וסטוריז, אין דבר כזה ששבועיים לא פרסמתם כלום, אין דבר כזה שהתוכן לא מספיק טוב, אתם פשוט לא צריכים לשבור את הראש יותר עם עניין השיווק ברשתות החברתיות!

מה יוצא לכם מזה?

סיסטם שיווקי בסושיאל!
תהיה לכם תכנית תוכן קבועה מראש, מסודרת ועקבית, ותוכלו סוף סוף להתמיד עם עניין השיווק של העסק!

בידול משמעותי!
הנראות של הפרויקטים שלכם, והתוכן שתצרו מהם, תייצר לכם בידול מובהק משאר המעצבים בתחום וקהל לאט לאט יזכור אתכם ותשארו בתודעה שלו!

לידים ולקוחות חדשים
העקביות הרשתות החברתיות עובדת ומוכיחה את עצמה - כשאתה עקבי עם התוכן, נשאר בתודעה, נחשף כל הזמן לקהל חדש עם הערך שלך, זה פשוט עובד ולקוחות פונים.

מוכנים להפוך את הפרויקטים שלכם לתמונות וסרטונים ייחודיים שישמשו אתכם בשיווק?

השאירו כאן פרטים
ונבדוק התאמה:

◦ צילום פרויקטים 360 ◦ צילום פרויקטים 360 ◦ צילום פרויקטים 360 ◦ צילום פרויקטים 360 ◦ צילום פרויקטים 360 ◦ צילום פרויקטים 360

איך נראה התוכן שעשינו ללקוחות?

מה הן מספרות על השירות?

למי השירות מתאים?

מי אנחנו?

אנחנו אלעד ועדי גרובנר, בעל ואישה, הורים ל-3 בנות מדהימות, ואנחנו מתמחים בצילומים ותוכן שיוצרים בידול למעצבות פנים ואדריכליות.

כבר 10 שנים בתחום הצילום.

הכיף הכי גדול שלנו הוא לשמוע את המילה "וואו" בסיום תהליך צילומי הפרוקיט למעצבת הפנים, ולראות איך התהליך הקפיץ לה את העסק בכמה רמות.

מבחינתנו כל מעצבת פנים היא עולם ומלואו, היא לא דומה למעצבת פנים אחרת, הפרוייקטים שלה לא דומים למעצבות פנים אחרות, לכן אין שום סיבה שזה יראה אותו הדבר ברשתות החברתיות.

עבדנו עם המון מעצבות פנים עוצמתיות, מעצבות שכבר עייפות מלדרוך במקום ולעבוד בשיווק במקום בעיצוב פנים, ורוצות להיות שונות ושהשיווק שלהן יעבוד עבורן באופן קבוע, ויביא להן פרוייקטים נוספים ולקוחות מדוייקים באופן עקבי.

אלעד הוא הצלם, מצלם כבר 10 שנים, אין דבר ותרחיש שעוד לא נתקל בו. שירותי מאוד ומקצועי.

עדי מתמחה בשיווק, והיא עוזרת למעצבת הפנים בכל מה שקשור לבנק רעיונות התוכן, עריכת הוידאו, הרילס, גאנט התוכן והמעקב אחרי מעצבת הפנים שמסתדרת ובאמת משתמשת בחומרים שקיבלה.

נבנה במחשבה רבה ע"י //